Menu

Rubriky

SPOLEČNĚ | Ing. Zbyněk Novák
1880
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1880,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.16, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Ing. Zbyněk Novák

Ing. Zbyněk Novák

Ing. et Ing. Zbyněk Novák je náš kandidát na starostu MO-město a dvojka kandidátky na magistrát. Zbyňkovi je 34 let, je ženatý, má dvě děti a pracuje jako obchodně-projektový manažer ve společnosti zabývající se životním prostředím.

Je stavebním a krajinným inženýrem se zaměřením zejména na hydraulické modelování povodní. Má dlouholetou praxi z projekce, přípravy studií, řízení kvality, marketingu a také několik let přednášel na vysoké škole.

Dlouhodobě se zabývá problémy Ústí nad Labem a architekturou města. Je zakladatelem stránek Make Ústí great again a v minulosti zakládal například i internetové stránky (M)FK Ústí nad Labem – www.fkusti.cz. Jeho motivací je vize udělat z Ústí nad Labem město příjemné pro rodiny s dětmi, aby se nejen jeho dětem v Ústí příjemně vyrůstalo a byly na své město hrdé.

Osobní hesla : Komunikace je základ úspěchu. / Bez boje není vítězství.