Menu

Rubriky

SPOLEČNĚ | Nová přístupová cesta do Bertina údolí
2189
post-template-default,single,single-post,postid-2189,single-format-standard,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.16, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Nová přístupová cesta do Bertina údolí

Nová přístupová cesta do Bertina údolí

Ústí nad Labem má ve svém centru spousty nevyužité zeleně. Téměř v centru města se nachází i překrásné Bertino údolí, které však svým špatným přístupem z centra města odrazuje od návštěvy. To je obrovská škoda a proto chceme využít potenciál tohoto místa pomocí nové přístupové cesty, která povede lesem v sousedství Českého rozhlasu.

Prosazujeme zde vznik nové naučné stezky, včetně několika herních prvků. Vstup na tuto stezku by vedl podél budovy knihovny a pokračoval dále směrem k Bertinu údolí. Pozemkově je zde nutná spolupráce s Hasičským záchranným sborem a Policií ČR, kteří vlastní některé tyto pozemky.

Tím by v Ústí nad Labem vznikla nejen nová vycházková trasa pro rodiny s dětmi, ale také by to zlepšilo propojení centra města a Stříbrníků pro pěší.

Žádné komentáře

Odeslat komentář